„Lasowickie atelier – przepis na szycie” – ostatnie spotkanie warsztatowe z dn. 24.11.2017

I już ostatnie spotkanie warsztatowe za nami. Kolejne wianki i torby wyszyły spod naszych igieł. Uszyłyśmy też dużo serduszek, które mogą być ozdobą na choinkę i igielniki, a mali pomocnicy pomagali w ich wypychaniu.

Projekt „Lasowickie atelier – przepis na szycie” dobiega końca. Zapraszamy na zakończenie projektu dzisiaj o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich, gdzie odbędzie się również otwarcie naszej małej pracowni lasowickich gadżetów, gdzie będziemy mogli kontynuować przygodę z szyciem.

Uczestników projektu zachęcamy do przyniesienia „dzieł” powstałych podczas spotkań i kursu