I już ostatnie spotkanie warsztatowe za nami. Kolejne wianki i torby wyszyły spod naszych igieł. Uszyłyśmy też dużo serduszek, które mogą być ozdobą na choinkę i igielniki, a mali pomocnicy pomagali w ich wypychaniu. Projekt „Lasowickie atelier – przepis na szycie” dobiega końca. Zapraszamy na zakończenie projektu dzisiaj o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich, gdzie odbędzie się również otwarcie naszej małej pracowni lasowickich gadżetów, gdzie będziemy mogli kontynuować przygodę z szyciem. Uczestników projektu zachęcamy do przyniesienia "dzieł" powstałych podczas spotkań i kursu [Best_Wordpress_Gallery id="174" gal_title="24.11.2017 spotkanie warsztatowe"]   Projekt “Lasowickie atelier – przepis na szycie” – dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy"