„Lasowickie atelier – przepis na szycie” – spotkanie z dnia 17.11.2017

Skarpety na prezenty, worek, skrzat, gąska czy kosmetyczka, to świetne pomysły na świąteczne prezenty. Jedne już gotowe, inne jeszcze do dokończenia, na pewno będą cieszyły obdarowanego. Z takimi projektami zmagały się uczestniczki piątkowego spotkania warsztatowego w ramach projektu „Lasowickie atelier – przepis na szycie”. Tym razem zajęcia odbyły się w mniejszej salce, ponieważ w tym samym czasie seniorzy mieli swoje święto na dużej sali.

Ostatnie spotkanie warsztatowe odbędzie się w piątek 24 listopada w godz. 18:00 – 21:00 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich a podsumowanie projektu wraz z uroczystym otwarciem naszej małej pracowni lasowickich gadżetów już w niedzielę 26 listopada o godz. 15:00. Zachęcamy uczestników projektu do przyniesienia „dzieł” powstałych w trakcie kursu i spotkań.

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt “Lasowickie atelier – przepis na szycie” – dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook