Torby, stado słoników, kosmetyczki a nawet nowy pokrowiec na deskę do prasowania to efekty naszych spotkań warsztatowych, które odbyły się 3. i 10. października 2017 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich, w ramach projektu „Lasowickie atelier – przepis na szycie”. W przyszły wtorek – 17.10.2017 kolejne spotkanie a już w listopadzie skupimy się na ozdobach świątecznych, gdyż zakończenie projektu odbędzie się 26. Listopada. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach lub odwiedzenia nas na zajęciach [Best_Wordpress_Gallery id="94" gal_title="03.10.2017 - 10.10.2017 Spotkania"]   Projekt “Lasowickie atelier – przepis na szycie” – dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy"