„Lasowickie atelier – przepis na szycie” – relacja ze spotkań warsztatowych z 3. i 10.10.2017

Torby, stado słoników, kosmetyczki a nawet nowy pokrowiec na deskę do prasowania to efekty naszych spotkań warsztatowych, które odbyły się 3. i 10. października 2017 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich, w ramach projektu „Lasowickie atelier – przepis na szycie”.

W przyszły wtorek – 17.10.2017 kolejne spotkanie a już w listopadzie skupimy się na ozdobach świątecznych, gdyż zakończenie projektu odbędzie się 26. Listopada. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach lub odwiedzenia nas na zajęciach