Lasowickie atelier – przepis na szycie” – relacja ze spotkania warsztatowego z 19.09.2017

We wtorek na spotkaniu warsztatowym uczestniczki projektu szyły lasowickie gadżety: torby i igielniki oraz maskotki i wianki. Na kolejnych spotkaniach postaramy się pokazać jak wszyć zamek szyjąc kosmetyczkę oraz jak obszyć dziurki na guziki.

Zapraszamy WSZYSTKICH CHĘTNYCH (nie tylko z Lasowic Wielkich) na spotkania warsztatowe. Gwarantujemy miłe spędzenie jesiennych wieczorów przy ciepłej kawie i herbacie oraz słodkim poczęstunku.

Ideą spotkań warsztatowych jest integracja oraz miłe spędzenie czasu na szyciu w grupie, rozmowach i wymianie doświadczeń. Zapraszamy do dołączenia lub odwiedzenia nas na zajęciach.

Kolejne spotkania warsztatowe odbędzie się: 28 września w godz. 19:0021:00 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich.

Projekt “Lasowickie atelier – przepis na szycie” – dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”.