Lasowickie atelier – przepis na szycie” – relacja ze spotkania warsztatowego z 07.09.2017

Tematem przewodnim wczorajszego spotkania warsztatowego było szycie wianków dekoracyjnych na drzwi lub do powieszenia na ścianę. Uczestniczki świetnie poradziły sobie z zadaniem i na zakończenie mogły cieszyć się pięknym dziełem.

Ideą spotkań warsztatowych jest integracja oraz miłe spędzenie czasu na szyciu w grupie, rozmowach i wymianie doświadczeń. Zapraszamy do dołączenia lub odwiedzenia nas na zajęciach.

Kolejne spotkania warsztatowe odbędą się:
19 września w godz. 18:00 – 21:00
28 września w godz. 19:00 – 21:00
w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich.

Projekt “Lasowickie atelier – przepis na szycie” – dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”.