Podczas piątego już spotkania warsztatowego, które odbyło się we wtorek 22. sierpnia, w ramach projektu „Lasowickie atelier – przepis na szycie” uczestniczki zmagały się z szyciem lasowickich gadżetów. Mamy już całkiem spory lasek choinek i drzewek. [Best_Wordpress_Gallery id="87" gal_title="22.08.2017 spotkanie warsztatowe V"]   Na następnym spotkaniu skupimy się na torbach oraz poduszkach i poszewkach, które uszyjemy min. ze specjalnie zaprojektowanego lasowickiego materiału. Wykonane gadżety, jak i wcześniejsze dzieła, będą wyeksponowane na stoisku „Lasowickiego atelier” 3 września 2017 podczas dożynek wiejskich w Lasowicach Wielkich. Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie warsztatowe we wtorek 29 sierpnia w godz. 18:00-21:00 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich. Prosimy wszystkich członków kursu oraz spotkań o przybycie. Projekt “Lasowickie atelier – przepis na szycie” – dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy"