10 sierpnia odbyło się już czwarte spotkanie warsztatowe w ramach projektu „Lasowickie atelier – przepis na szycie”. Mimo upału, udało się nam uszyć lasowickie choineczki i drzewka oraz słoniki i jamniki dla dzieci. Dołączyli także nowi uczestnicy, których zachęcamy do dalszego udziału w projekcie.

Na najbliższych spotkaniach będziemy szyć lasowickie gadżety, które będą służyły promocji naszej miejscowości. Wykonane dzieła będą wyeksponowane na stoisku "Lasowickiego atelier" 3.09.2017 podczas dożynek wiejskich.

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkania warsztatowe, które odbędą się 22 sierpnia (wtorek) oraz 30 sierpnia (środa) w godz. 18:00-21:00 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich.