„Lasowickie atelier – przepis na szycie” – relacja ze spotkania warsztatowego z zajęciami dla dzieci i młodzieży

W czwartek 27 lipca 2017, na kolejnym spotkaniu w ramach projektu „Lasowickie atelier – przepis na szycie”, uczyłyśmy się szyć kosmetyczki z podszewką i zamkiem oraz maski na oczy do spania, natomiast dziewczynki najchętniej szyły słoniki, które cieszą się coraz większą popularnością.

A co jeszcze mogłybyśmy uszyć? Czekamy na propozycje

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkania warsztatowe, które odbędą się 10 sierpnia (czwartek) oraz 22 sierpnia (wtorek) w godz. 18:00-21:00 w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich.