Podczas II części kursu krawieckiego uczyłyśmy się szyć poduszeczki w kształcie drzewek i choinek oraz torby, które mogą stać się lasowickimi gadżetami Na torby naszywałyśmy aplikacje. Udział w kursie chciał wziąć również jeż, ale spóźnił się nieco Kolejna część kursu i niestety już ostatnia odbędzie się 13. lipca 2017 r. w świetlicy wiejskiej w godz. 18:00-22:00. Natomiast spotkania warsztatowe już 11 i 25 lipca w godz. 18:00-20:00. Wraz z dziećmi i młodzieżą będziemy szyć igielniki, kosmetyczki/piórniki, maskotki, itp. a młodsze dzieci będą mogły kolorować i wyklejać obrazki. Spotkania warsztatowe będą odbywać się średnio co dwa tygodnie do końca listopada 2017 r. [Best_Wordpress_Gallery id="81" gal_title="04.07.2017 Kurs cz. II"]   Projekt “Lasowickie atelier – przepis na szycie” – dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy".