konto     Agnieszka i Rafał Jurowicz ul. Byczyńska 30/5 46-203 Kluczbork Tel. 782761013, 693001935 Szanowni Państwo ! Jesteśmy rodzicami ośmioletniej Magdaleny. Niestety, 8 marca 2014 nasz świat legł w gruzach w związku z chorobą naszej córeczki. Początkowe objawy wskazywały na problemy z układem pokarmowym, lecz po wykonaniu wszelkich badań zostało to wykluczone. Następnie nasza córka została skierowana na oddział dziecięcy WCM Opole i do szpitala Neurologicznego na ulicy Wodociągowej w Opolu gdzie po wykonanym rezonansie magnetycznym stwierdzono u Madzi guza mózgu komory IV. W trybie pilnym została przewieziona karetką do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach. Magdę poddano ciężkiej operacji, którą dzielnie zniosła. Usunięty guz po badaniu histopatologicznym okazał się nowotworem złośliwym (pień mózgu) w stopniu III. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dla naszej córeczki na konto „Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji neurologicznej i Funkcjonalnej” 34 1680 1235 0000 3000 1461 2426 jako cel szczegółowy dla Madzi Jurowicz. Madzia aktualnie poddawana jest chemioterapii w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach. Nie jest nam łatwo udźwignąć ciężar wydatków związanych z zakupem leków osłonowych, wzmacniających i przeciwgrzybicznych, niejednokrotnie niedostępnych na polskim rynku farmaceutycznym i koniecznością zakupów za granicą, a także kosztami dojazdów do szpitala w Katowicach, odpłatnego pobytu w nim przy łóżku dziecka. Zapraszamy również do odwiedzenia fanpage na facebook’u „Lewa w górę dla Madzi” https://m.facebook.com/profile.php?id=262804013898658&refid=48 na której zamieszczamy aktualnie informacje dotyczące leczenia i rehabilitacji Magdaleny. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.