Bez kategorii

I Dzień Mężczyzn w Lasowicach Wielkich

W sobotę 10 marca 2018 r. panowie mogli po raz pierwszy świętować Dzień Mężczyzn, który odbył się w świetlicy wiejskiej w Lasowicach Wielkich.

Na dziesięciu śmiałków czekała gorąca kolacja, zakąski oraz wiele atrakcji. Niewątpliwie największą z nich były uwielbiane przez wielu kalambury. Podczas zabawy odkryliśmy wiele ukrytych talentów 🙂 Dla panów przygotowano również quiz muzyczny, karaoke oraz prezenty-niespodzianki w postaci kolorowych skarpetek w wesołe wzory i z motywem z Gwiezdnych Wojen.

Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć a panów zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach.

Lasowickie Animatorki

Uroczystość 20-lecia Odnowy Wsi

26.10.2017 mieliśmy przyjemność brać udział w uroczystości 20-lecia Odnowy Wsi . Otrzymaliśmy również dla naszego Sołectwa Lasowic Wielkich Medal. Tym samym chciałabym wszystkim kolegom, koleżankom oraz wszystkim mieszkańcom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tych małych sukcesów dla tej naszej Małej Ojczyzny bardzo podziękować „Jeśli chcesz działać nie możesz działać w pojedynkę”.

Tridum Paschalne i Wielkanoc

Ferie 2017

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z okolicy na ferie organizowane przez Radę Sołecką i Stowarzyszenie Miłośników Lasowic Wiejskich w Świetlicy, w terminie 13-23.02.2017. Zachęcamy również rodziców do aktywności i zaangażowania w zaplanowane atrakcje 🙂

Facebook