Stowarzyszenie Miłośników Lasowic Wielkich zaprasza do udziału w warsztatach dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z podstaw fotografowania przyrody pn. „Przyroda wokół nas - uczmy się ją poznawać i fotografować".
Działanie dofinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 - 2020, oś priorytetowa V Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej, w ramach projektu pn. "Bioróżnorodność Opolszczyzny - skarbem dziedzictwa przyrodniczego". Zapraszam wszystkich chętnych 1-sze spotkanie 19.11.2016 (sobota), świetlica wiejska Lasowice Wielkie godz. 9.00. Proszę o zgłoszenia na facebooku. Proszę zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Warsztaty poprowadzi pani Bożena Kawecka i fotograf Mariusz Mazurkiewicz. Serdecznie zapraszamy ! Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Lasowic Wielkich.